chcgreen - ChampionClub

Chcgreen в Україні

iConnect & ORCA - ChampionClub

Умови партнерства
  • Відсоток партнерської програми - 15-50%
  • Немає необхідності використання обладнення
  • Відсутність будь-яких передплат
  • Зареєстровані по вашому посиланню користувачі назавжди залишаються у вашому кабінеті партнера!
  • Валюта: UAH/RUB/EUR/AZN

Велика частина якісного ігрового процесу залежить від використаного софта та програмного забезпечення, що з успіхом використовують великі ігрові клуби. Переваги і функціонал системи Чемпіон привертає велику кількість гравців, значна частина яких хоче спробувати таке саме ПЗ в домашній обстановці.

Самостійно знайти аналоги цього софта неможливо, але всім бажаючим рекомендується звернути увагу на сервіс Chcgreen, який надає доступ до адаптованої версії ігрової системи в онлайн-режимі. Важливо уточнити, що це класична версія Champion Club з усім його функціоналом, лише адаптована для домашніх пристроїв.

Розробники доклали багато зусиль, щоб ретельно передати весь ігровий процес в найменших деталях, не загубивши нічого важливого. Через такий підхід, у гравців буде складатися враження, що вони знаходяться не вдома, а в стінах професійного клубу.

Опис й переваги платформи Chcgreen

Після вивчення основного блоку інформації про систему, необхідно отримати додаток iconnect та chcgreen login, зробити це можна лише ставши повноцінним клієнтом сервісу. Використання особистого облікового запису дає наступні можливості:

  • безперешкодне користування всіма послугами сервісу;
  • мінімальний розмір комісії;
  • доступ до цілодобової технічної підтримки;
  • поповнення рахунку, внесення та зберігання депозитів;
  • гарантія збереження і захисту конфіденційної інформації.

Всім користувачам дається унікальна можливість купувати спеціальні коди, що використовуються для того, щоб поповнити баланс в ігровій системі. Особливість ключа в тому, що звичайні ігрові клуби пропонують купити код тільки адміністраторам, а за допомогою даної платформи - це може зробити й клиєнт.

Умови роботи

Платформа пропонує всім своїм клієнтам гнучкі умови, розраховані на тривале та взаємовигідне співробітництво. В якості гарантій, людина має право запросити доступ до тестового періоду експлуатації ігрової системи chc green, щоб стати партером особисто переконавшись в якості сервісу.

Використовуєте спеціальну форму, яка розміщена на сайті організації. Менеджери сервісу зв'язуються з потенційними клієнтами для обговорення умов в найкоротший термін.

Після успішного проходження всіх попередніх етапів, користувач отримує папку з програмним забезпеченням для інсталяції на персональному комп'ютері, а також дані для доступу до аккаунту.

Email: support@chcgreen.com.ua